Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha mindig engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindig engem néz aki tetszik? 😍 (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik...És már beszélgettünk (élőben) néha hozzam szól de az csak 1..2..mondat de mindig valami random dologgal szól hozzam(pl: milyen oram lesz) Amikor meglát mindig rámnéz (a szemembe) és mosolyog kicsit több ideg (Szoval ez nem pillantás) és ilyenkor én is ránézek..szóval találkozik a tekintetünk.Én ilyenkor általában csak ránézek nézzük egymast az ideig es rámosolygok. Mit csináljak hogy ennél több legyen? Szerintetek tetszem neki?
2017. nov. 7. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
“Mit csináljak ,hogy ennél több legyen” ezt azért irtam mert eleg ritka az amikor hozzám is szól:( (Én:14L ő:16F)
2017. nov. 7. 19:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, tudasd vele, hogy o is neked, kezdemenyezz, aztan sok boldogsagot! :)
2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha mosolygás és szemezés helyett, te is kezdeményeznél beszélgetést? Nyílván bizonytalan és félénk a srác, ha nem mer lépni. Lépj te!


Én egy elég félénk lány vagyok és nem merek kezdeményezni fiúknál, mert nem vagyok biztos benne, hogy bejövök-e az adott illetőnek. De ha te ennyire biztos vagy abban, hogy bejössz annak a srácnak, akkor mi tart vissza?

2017. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(Elso válaszolónak köszönöm:D)A fiú nem félénk:) csak azert van amikor meg ő se tud mit mondani...Én vagyunk inkább a félénkebb de megbrobalok en is odamenni...Miket kérdezhetnék tőle?:)
2017. nov. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!