Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be neki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, ő pedig egy nagyon kedves és közeli barátom [16/L]. Nem tudom, hogy csak magammal próbálom-e elhitetni, de gyakran úgy látom, hogy ő is érez valamit irántam. Hogyan valljam be neki? Élőben, vagy interneten? Csak simán mondjam el neki, hogy tetszik nekem, vagy hívjam el előbb egy randira, vagy anélkül hívjam el valahova, hogy említeném, hogy randinak szánom?

2017. nov. 7. 21:46
 1/3 Menő manó43 ***** válasza:
Szerintem hívd el valamilyen programra (de úgy hogy egyértelműen randinak tűnjön), és ott mond el neki, hogy hogyan érzel iránta.
2017. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem menj oda hozza es mondd el neki amit erzel.

Nagyon tetszik neked es hogy megszeretnel inni vele valamit.

Szerintem ez be fog valni.Jobban ertekeli ezt mint a netes vallomast.

Ha meg nemet mond cumixdddd 14/L

2017. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Először mindenképpen meg kell bizonyosodnod felőle, hogy ő is vonzódik hozzád, legalább egy kicsit is tetszel neki. Hívd el valahova, ahol tudtok beszélgetni, nm kell rögtön randi legyen csak egy baráti találka. Figyeld az apró jeleket, gesztusait, hogy néz rád; érdeklődő, szemez-e veled sokáig, mosolyog-e rád gyakran. Tegyél felé apró mozdulatokat, közeledj hozzá. Ha elutasító, akkor valószínűleg csak barát vagy számára, de ha szívesen fogadja a közeledésed, akkor minden bizonnyal kölcsönösen bejössz neki. Ez esetben várd ki a megfelelő pillanatot egy ilyen talaka folyamán és mondd el neki mit érzel. Hidd el érezni fogod hogy mikor van itt az ideje:)

Semiképp se akarj rázúdítani hirtelen mindent, csak szépen lassan. Ha azt látod hogy elutasító, ne légy tolakodó. Mindenképp személyesen beszélj vele, neten kevésbé kellemes, inkább hatásvadász.

Sok sikert!

2017. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!