Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy valljam be az érzéseimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, elég csendes. Egyik barátnőm által ismertem meg, aki ismeri a fiú haverját. Egyszóval én is mentem barátnőmmel, ő meg a barátjával és mivel ők találkoztak mi is. Úgyhogy egymás mellé keveredtünk. Aztán természetesen ment a közösségin beszélgetés meg ilyenek. Mivel csendesebb nehéz volt eleinte a beszélgetés, de már teljesen kinyílt és ezt jó jelnek veszem. Találkoztunk pár hónapja de azt mondta hogy erőltetett volt neki ez a sok beszélgetés, mivel én elég pörgős és beszédes vagyok. Aztán 5 hónap elteltével most ő hívott el, hogy menjünk el valahová. Sokkal többet beszélgettünk és többnyire ő, a nyáron nem találkoztunk mert elutaztam viszont végig beszélgettünk a közösségin. Már említettem neki, hogy kedvelem. Mit tehetnék még?

#szerelem #bizonytalanság #érzelem bevallás
2014. szept. 10. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy az első találkozó után sokszor hívtam és burkoltan de nemet mondott...
2014. szept. 10. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:
"puhítgatsd" még egy kicsit. Beszélgessetek még és próbálj egy jópár személyesebb dologról kérdezni.
2014. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Egyébként úgy tűnik, hogy megéri a türelem, egyre jobban úgy gondolom, hogy közelebb érez magához.
2014. szept. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!