Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztem a barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel és megkérdeztem tőle hogy kibékíthetem e errefel azt mondta hogy egyelőre nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szerint haggyam had nyugodjon le ne irjak rá. Meg ha szeret akkor ő fog keresni akkor most mit csináljak???
2017. nov. 8. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy a férfi... az ismerősöd jól mondja. A férfiak nem hajlamossak egy nőnél megálni, de a nőknek csak egy megbizható társ kell.
2017. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Egyelőre hagyjad.

Most úgy kell látnia téged, hogy eszeveszetten hiányzol neki, de egy ideig büntetni fog, hogy szenvedj csak!

Viszont, ha úgy látja, hogy nem szenvedsz, akkor szakítani fog.

2017. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromat addig "zaklatom" amíg el nem mondja mi a baj. Tudom, hogy ez így durván hangzik, de hatásos. Átbeszéljük pici mosoly szünet, de aztán később minden jóra fordul. :) Megtanultam már kezelni nála ezeket a dolgokat.
2017. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor rá se írjak? már 1 napja nem beszéltünk és utoljára azt mondta hogy "hagyjam békén" Akkor most ??
2017. nov. 8. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj arra, hogy majd keres, ha szeret. És ha ő is erre vár? :)

Egy napig hagytad, akkor most már keresd nyugodtan.

2017. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
A #2-ből mi nem érthető?
2017. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég primitív kapcsolatnak tűnik, azt is el tudom képzelni róla, hogy ha nem írsz neki, akkor "szakítás nélküli szakítás" lesz. Szerintem tojd le.
2017. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt egy ilyen esetem, en voltam a bizonyos barátnő. Sztem olyan 2-3 napig hagyd (én igy éreztem akkor), ha utana sem reagál, akkor lehet, hogy az időt kerek duma egyenlő volt azzal, hogy szakított, es majd te vedd észre, hogy mar nincs barátnőd. (Remelem azért nem csinalja majd ezt). 3 nap után sztem mar kérdezz ra. De egyenlőre hagyd beken.
2017. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egy lany azt mondjah hagyd beken akk pont az ellenkezojet kell csinalni.. Lepd meg vmi kis romantikus gesztussal viraggal a hazuk elott vagy tedd tele a szobajat gyertyakkal mikor nincs itthon ilyesmi tuti h rogton megbocsat
2017. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát most már m1 ennyi volt ennek a kapcsolatnak. Amikor ma ráírtam akkor azt mondta "mit szeretnél" meg ha irtam neki mást akkor azt mondta hogy "Nem érdekel keress mást aki ezt el viseli" De miért???? Nem is mondta hogy szakít velem miért???
2017. nov. 10. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!