Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívjam randira? És hova?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam randira? És hova?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány. Ő 10.-es, én 11-es vagyok. Nagyon tetszik nekem. Szokta vele beszélni. Tegnap például együtt volt az utolsó néhány óránk, nem jött a tanár és mi ketten beszélgettünk kb 2-3 órát. Nem mertem elhívni!


Mit mondjak neki? Hogyan hívjam el?


Kérlek írjatok próba mondatokat, hogy TI mit mondanátok a helyemben.


A normális válaszokat köszönöm, és megy a zöld kéz! :)



2017. nov. 8. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
2 hete szakított a régi barátjával. Ez kimaradt!
2017. nov. 8. 15:35
 2/5 anonim válasza:

Szia! A lány érdeklődési körének megfelelően hívd el (pl. ha a filmeket szereti akkor természtesen mozi, ha sportos akkor elhívhatnád korizni vagy valami ilyesmi)

Szerintem elé csak annyit kérdezned, hogy "nincs kedved eljönni velem (ahová elhívod) a hétvégén?

Remélem tudtam segíteni :)

2017. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Lenne kedved megenni velem egy sütit suli után a cukrászdában?"

"Láttad már a ... filmet, nem nézzük meg együtt?"

"Hazakísérhetlek?"

"Van kedved sétálni egyet délután?"

2017. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából sokat beszélgetünk, de mivel ez egy fiúiskola, csak néhány lány jár ide, szóval nem tudom eldönteni, hogy ez egy jelzés-e, vagy sem. Nekem nagyon tetszik, igazából soha nem jártam még senkivel sem, mert kerestem az igazit. Hát most úgy érzem megtaláltam. De mivel soha nem randiztam, nem tudom mit tegyek. Csak 1 esélyem van nem akarom eldobni, elrontani. Múlthéten találkoztunk akkor 2 órát beszélgettünk. Most Pénteken is találkoztunk akkor egy 15 percre ért rá. És jövőhéten szeretném elhívni, amikor úgyis közös óránk lesz. Óra után.
2017. nov. 11. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak hívd el kedvesen olyan helyre, amit szeret. Ennyi :) nem harapnak a lányok
2017. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!