Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak hogy a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy a fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
tetszik 1 fiú és azt szeretném kérdezni tőletek,hogy mik a jelei ha neki is tetszem szokott sms be sziveket küldeni 13/L

2017. nov. 8. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek!
2017. nov. 8. 19:38
 2/6 A kérdező kommentje:
osztálytársam
2017. nov. 8. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező. A fiúk sok mindennel jelezhetik egy lány íránt az érzéseiket. Ha sokszor néz téged, akkor érez valamit. Ha sziveket küld, nem feltétlenül érez irántad valamit is. A fiúk szoktak ilyet csinálni. De! Ha mindig ír neked, ha próbál minél közelebb kerülni hozzád, akkor tuti hogy van valami. Ha kell valami, írj egy privit!
2017. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2017. nov. 8. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetőséget kihasznál hogy melletted legyen. És még hallottam hogy ah egy társaság egyszerre nevet akkor mindenki a számára legfontosabb ember felé néz, de nem tudom hogy mennyire igaz ez, nézz utáne ennek, és a testbeszédnek, de vigyázz mert ha minden jel arra mutat hogy szerelmes beléd,(fordítva is igaz). De igazából azt mondom hogy mond el neki hogy hogy érzel, de ne csak kis célzásokat adj. Ha kiderül hogy nem szeret akkor is jobban érzed majd magad utána(talán nem rögtön, de egy pár nap mulva)
2017. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kkevink12345 válasza:
77%

Én szerintem ha segít bármiben neked vagy mondjuk nem hoztál kaját és ő ad akkor ő is érez irántad valamit.


Én fiú vagyok és van egy lány akine több éve szerelmes vagyok de nem merem megmondani neki se senkinek...

2017. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!