Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Másfél évig jártam egy lánnyal de végül szakítottunk. Azóta szűk egy év telt el de minél több idő telik el, annál jobban hiányzik. Nem merek ráírni vagy megszólítani, mert félek attól, hogy utána én leszek a barátnői között a középpontban(negatívan)mert ráadásul egy suliba járunk.Mit kéne csinálnom?

13/f

(Légyszíves a válaszokhoz írjarok nemet és kort is)



2017. nov. 8. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

11 és fél évesen már barátnőd volt ??

kezdem magam kellemetlenül érezni

2017. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: én ebből a másfél évből inkáb "csak" 1 évet mondanék mert végülis fél évig kb. csak ismerkedés volt meg találkozgatás és utána komolyodott az egész. Tehát 12 éves voltam amikor összejöttünk.
2017. nov. 9. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Shit happens.

Anyu főzzön egy bögre kakaót és aludj. Pár év múlva térjünk vissza a kérdêsre.

2017. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akárhány évesek is vagytok, teljesen értelmetlen a kérdés.

A fő kérdés az, hogy miért szakítottatok, ha neked már hiányzik? Szamárfület mutatott a közös képeken?


Másfelől meg sose probléma ha a barátnői között bármilyen értelemben is középpontban vagy. Majd egyszer felszeded valamelyiket, ha megírtad a házit.

2017. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyszeruen felejtsd el, foleg ha o kezdemenyezte a szakitast, bar mondjuk ebben a korban szerintem nem kellenne ilyesmiken gondolkozz. Kepzeld el hogy osszejosztok ujra elvagy vele jo par evig aztan mikor mar kezd erett gondolkodasod lenni akkor rajossz hogy milyen ember melett vesztegetted magad ennyi evig, s aztan szakitotok, ugy hogy szerintem egyszeruen menj el a haveraiddal szorakozni(hatarokon belul) s ugy is kapsz egy sokkal jobb lanyt. Persze ez ugy is csak az en velemenyem, nem en dontok helyetted :)
2017. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!