Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok és lányok, te mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és lányok, te mit tennétek, mit javasoltok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos tavasszal véget ért egy 1 éves kapcsolatom, túlzottan nem hatott meg a dolog, 1 hét alatt már azon gondolkoztam, ki lehetne az új párom.


Találkoztam két lánnyal is a nyár folyamán, megismerkedtem velük. Két külön személy, nem is nagyon ismerik egymást, talán csak képről, gyakorlatilag nem tudnak egymásról, mielőtt félre értés esne.


A helyzet az, hogy úgy érzem szerelmes vagyok. De ez nem olyan egyszerű, nem is akárhogy. Két felé húz a szívem, egyszerűen annyira belebolondultam mind a kettőbe, és viszonozzák is.


Mind a kettőjük csodálatos személyiség, szép, okos, dögös, egyikük ugyan kissé gyerekes, de ez most nem fontos. Annyira egyformán szeretem őket, hogyha tehetném nem választanék, mind a két lányt szeretném, de tudom, hogy ezt nem lehet. Választanom kell, de hogyan tegyem?! Olyan fiú/férfi meg pláne nem vagyok, hogy az egymásról való tudomásuk nélkül mind a kettőnek udvaroljak, csapjam a szelet egy időben.


Se nem akarom egyiket sem megbántani, sem elveszíteni. Ahogy mondtam csodálatosak.


Hatalmas dilemma zajlik le bennem, hogy mit is tegyek, mert fogalmam sincs, ilyet még sosem éreztem. :)


A lányok 17 és 18, én pedig 19/F.



2017. aug. 8. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt vàlaszd, akinél úgy gondolod hogy tovább tartana a kapcsolat/esetleg ő az igazi

amelyikkel órákat tudsz eltölteni úgy, hogy egy percre se unod magad és ő sem

amelyikkel jobban lehet közös programokat szervezni

sok sikert

2017. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 I noor Y ***** válasza:

Ha viszonozzak az egyiket ugyis megbantod a legyunk baratok dumaval

Ez az egyik

Hogyan valassz?

Sok idot toltottel veluk?

Tudod h melyik illik hozzad?

Aki elfogadja a hibaidat a nyomoreksagaidat es nevet a hulye poenjaidon

Aki megert teged es ha elmondod neki h attol h beszelsz pl egy masik lannyal az nem azt jelenti h ot szereted es megerti es nem lesz feltekeny

Aki ha ugy van elenged a haverokkal szorakozni mert tudja h szukseged van ra es nem zarhat be

Akinek fontos vagy es ovna minden bajtol es barhova mesz aggodik erted mert fontos vagy neki

Akivel eltudnad kepzelni a jovod mert te is elfogadod ot minden hulyesegevel

Akit annyira szeretsz h ha megmenthetned azzal h meghalsz felaldoznad magad

Akinek a kulseje 20. Rangu mert azert szereted aki o valojaban

Akit megertesz es akivel torodsz

Akivel a vilag legrosszab helyen is jol erezned magad csak azert mert o ott van es o is mert te ott vagy neki

Es ha mindez valtozatlan maradna

Na hat ha illik valamelyikre akkor o az

2017. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két személybe nem lehetünk szerelmesek, ha meg ugyanolyanok, akkor mindegy, hogy melyiket választod... Írd le a rossz tulajdonságaikat! Mert igen, vannak. Vagy képzeld el őket boszorkányként. Ha még így is az egyikkel kapcsolatot kezdenél, az már jelent valamit...
2017. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyikőjük nagyon gyerekes ( a 17 éves), flegmázik, ha ideges, de nem enged segíteni, komolytalan, minden komolyabb témát elviccel, blokkol, kifiguráz, számomra kicsit problémás, hogy CSAK fiú barátai vannak, érdekes.


Másikújuk nagyon türelmetlen, picit lelki beteg, ez nem mindig a negatívuma, csak általában, valamint nagyon bizalmatlan az idegenekkel szemben, velem is még mindig az. Szintén ha ideges, akkor mindenkit bánt, de az okát meg nem mondaná, hogy mi a baja, hogy segíthess


Fogalmam sincs még így sem. :) Mind a kettőjükkel el tudom képzelni a jövőmet, minden ellenére is.

2017. aug. 10. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez lehet, hogy nem is rajtad múlik, inkább magukon a lányokon. Tényleg mindkettő viszonozza? Honnan tudod, a szemedbe mondták, vagy csak érzed?


Derítsd ki mit gondol mindkettő rólad, hogyan érez pontosan. Lehet, hogy kiderül, hogy az egyik nem is igazán vonzódik irántad, és akkor máris egyszerű a választás.

2017. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A 17 évest kilőttem, nagyon, nagyon gyerekes, ez nem is jó szó, inkább gyermeteg, éretlen, sajnos, valamiért meg is sértődött rám és nem válaszolt egy hétig , így egyszerű választásom lett és nem bántam meg. Másik lány hozzá képest egy álom, összehasonlítva őket belső értékek szerint. Örülök, hogy így alakult. :) Olyan vonzás van köztünk, mint két ellentétes pólusú mágnes. Úgy látszik az kis lelki betegség is kiégett bele a velem kapott lánggal. Vele nem találkozhatok minden nap, de minden vele töltött órácska nagyon jó. Kicsit szégyenlem is magam, hogy előző kapcsolatom ilyen komolyabb érzések nélkül töltöttem.


Pedig nagyon szerettem azt a lányt is, de úgy látszik, ilyen szinten sosem voltam szerelmes belé. Azt hittem sosem fogok ilyet érezni az első után. Nagyon jó, persze majd mikor jön a pofára esés, egyszer majd nagyon fog fájni. Ne jöjjön. :)


Nyálas volt? Lehet. Ilyen ez, ha szerelembe esik az ember, nemde? :D

2017. szept. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!