Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na szóval volt egy lány. Aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval volt egy lány. Aki azt mondta hogy tetszem neki meg minden, és rá írta meg minden de már 4napja nem ír meg semmi. Arra is gondoltam hogy már nem érdekelem. Meg arra is hogy nincs ideje. Ötletek vagy valakinek már volt hasonló? 17/F

Figyelt kérdés
Párkapcsolat

2017. nov. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert is jottetek össze, ha csak tetszel neki? Eleg zavaros nekem ez az egész, nekem nem tűnik igazán “párkapcsolatnak”...
2017. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez milyen párkapcsolat? És milyen kérdés, meg minden? Nem igazán értelek.
2017. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem írj rá mégegyszer. És esetleg kérdezd meg, hogy minden oké-e köztetek. Lehet azt várja te írj neki.:)

Én is ilyen régimódi vagyok, szerintem ez a fiú dolga.xd Bár ha együtt vagytok, akkor nem igazán értem. Lehet haragszik valamiért.:D

Nekem is volt már hasonló szitum. Nem beszéltünk 1 hétig. Aztán egy haverjától tudtam meg, hogy összejött valakivel. Elég gáz volt, mivel nem is szakítottunk meg semmi. És én ugye elhittem, hogy komolyan gondolja a kapcsolatunkat..Csak a mostani barátnőjét sajnálom:')

Remélem veletek minden rendben lesz.:)

17L

2017. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem azt várja,hogy te írjál.
2017. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!