Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek letezik igaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik igaz szerelem? Volt mar valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés

Van olyan h ket embert egymasnak teremtettek? Olyan h egy szerelmes par tokeletesen osszeillik es egyut elik le az eletuket?

Mennyi esely van erre?



2017. jún. 23. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:
17/l
2017. jún. 23. 17:17
 2/6 anonim válasza:
100%

Igen, van igaz szerelem létezik! Nagyon sok és hosszú kitartó munka eredménye, hogy a pár valóban megtalálja egymást. Én magam is nagyon szeretném megtalálni az igazit, de bizony, ez még messze van tőlem! Csak azt tudom mondani, hogy legyél kitartó és nagyon erős!

Sok sikert :)

2017. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik! :)
2017. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valós példák is vannak rá, nagyon sok.
2017. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik és létezhet!

Sőt én 3 szempont alapján szoktam belőni hogy ez az -e vagy hogy azzá válhat -e mert igen szerintem az igaz szerelmet nem csak megtalálni hanem ki alakítani is lehet

Szempomtjaim:

-Milyen kapcsolat(őszinteség, bizalom, feltétlen szeretet) és az együtt töltött idő: jelenleg alapból a különböző esetekben pl.: veszekedés, boldog pillanatok

-Elvileg az igaz szerelem örök és mindenki ebben is hisz gyakorlatilag ezt majd meg látjuk.... minden esetre fel kell készülni arra hogy nem lesz az, szóval szerintem el kell képzelni a párunkat és magunkat mint két ember akik csak egymás mellett élnek különösebb érzelmi töltet nélkül is. Na ha azt mondod hogy így is boldog vagy vele és nem unatkozol akkor itt már(/még csak) Rendben lesznek a dolgok

-Tényleg azt akarod és nem akarsz semmi többet mint hogy ettől fogva csak a pároddal legyél úgy -> csak ő ad puszit úgy, csak ő ölel át úgy, csak ő ad csókot csak ő vele csináltok bármi szexuálisat


ÉS nem is akarsz/fogsz akarni semmit senki mástól attól függetlenül hogy milyen az illető? Mert lesz jobb pasi és lesz jobb csaj aki szebb vonzóbb viccesebb jobb a személyisége és téged akar (bármit mondasz hogy neked jobban tetsző ember nem lenne/neked erre nem lenne lehetőséged akkor is kell erre is gondolni)

Tényleg élből el fogod utasítani és nem fogod őt kívánni mert a párodat szereted, nem csak az iránta meg magad iránti felelősség tudatból?

Tényleg nem lesz kérdés sem hogy ha el engedhetnéd a lelkiismeretedet és ha senki nem tudná meg akkor csinálnál -e valamit azzal a vonzóbb emberrel?


...nos igen azt hiszem ez AZ ami miatt ritka az igaz szerelem, mert a legtöbb ember aki teljesen őszintén válaszol a 3. Pont kérdéseire az megbukik, mert fog akarni mást is és ez már kevesebb mint amennyit az Igaz Szerelem jelent


Amúgy félre ne értsétek, én tényleg nem a sima szerelemről beszélek (ezektől eltekintve valaki meg lehet szerelmes és lehet egy jó pár :D) hanem egy erősebb fajtájáról amit igaz szerelemnek hívnak (én inkább abszolút szerelemnek hívnám)


F/18

2017. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nem úgy hogy a legjobb barátnőm kárára, bár 2 sz*r, rafinált ember összeilhet ez igaz.
2017. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!