Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba az osztályból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk, már nagyon régóta tetszik, talán már elsőben is😂😂olyan vicces, aranyos jóképű és udvarias, mikor megyünk ki a teremből, mindig előreenged, bezzeg más fiú ezt sose tenné meg...csak egy gond van...Mindketten borzasztó félénkek vagyunk és ha én nem lépek akkor talán ő sem fog...de minden nap egyre többet gondolok rá, napról napra egyre jobban szeretem. Szokták mondani hogy aki szerintünk jóképű meg jól néz ki az csak tetszik meg stb. De én őt tényleg szeretem, az egész lényét. Pl.van néhány közös viccünk is,meg emlékünk. Nem tudom elmagyarázni, de valami annyira megfogott benne...12 éves vagyok, de nem szeretnék olyan válaszokat hogy:"Jaaajjj 12 évesen az sem tudod mi a szerelem, tanuljál inkább" de nagyon jó tanuló vagyok, és elegem van hogy sokan azt hiszik,hogy az ennyi időseknek nincsenek érzéseik, szóval kérlek ne utálkozzatok. Kérlek segítsetek, mit tegyek!Előri is köszi mindenkinek😘
2017. nov. 9. 20:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem te tedd meg az első lépést, de azt tartsd észben hogy lehet hogy az osztályban visszautasít, szóval inkább olyan emberek közt kérdezd meg akik nem ismernek titeket. Még ha már 12, ne K**ásodj el, mert feltehetően vele még egy jó darabig egy osztályba fogsz járni. Tudom, kicsit vulgáris a megfogalmazás.
2017. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!