Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik lány az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik lány az osztályból, de nem tudom mi van vele és ez idegesít. Néha olyan mintha ő is szerelmes lenne belém, néha meg mintha utálna. És mindig megjegyzéseket tesz, ha a barátai között van, de amúgy egyedül tök jó fej. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 16:55
 1/5 anonim válasza:
100%
kéne még egy-két infót ahhoz , hogy segíthessek rajtad
2017. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova.
2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hányadik osztályosok vagytok?


Ha 5-8,, szinte biztos, hogy kedvel:)

2017. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Múlt évben már egyszer volt belém szerelmes, de utána összevesztünk,és azóta olyan, mintha helyrehozhatatlanul hibáztam volna.Pedig több osztálytársam is megerősítette, hogy ez nem így van, én nem vagyok bunkó vele, de ő velem igen.
2017. márc. 17. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Na velem meg egy fiúval is ez van. Csak ott én vagyok a lány... Ugyanezeket csinálom én is, és én is múlt évben szerettem ki belőle...
2017. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!