Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit tartotok cukinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tartotok cukinak ha egy lány mit csinál? (Kis dolgokra gondolok) Pl:amikor mondtok egy viccet, ő nevet és megérinti a combotokat. Ilyeneket tudnátok írni? 😍

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik.Ugy néz ki én is neki ( de ez még nem biztos) Ezert szeretnék ilyen cuki dolgokat csinalni vele hogy mégjobban megkedveljen.És mar beszélgettünk is egy csomót és mindig szemezünk...de most szeretnék pár olyan dolgot csinalni amit biztos cukinak talál:) Írok ide még egy pl: megneztem a pólójat és mondtam h tök jó es ugye megéritettem a pólóját és a hasát is gyengén.(Normális válaszokat)

2017. nov. 12. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor beszélsz vele,birizgáld a hajad. Ha mond egy jó viccet kicsit harapd meg az ajkad és nézz a szemébe. Ne felejtsd el a születésnapját és névnapját.
2017. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap párom rakott ki az adatlapomra egy elég vicces névnapi köszöntést és az nagyon jól esett :D A lényeg, hogy nevettesd meg amennyire tudod vagy legalább mosolyogtasd meg.
2017. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!