Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha pasi akkor masszírozná a combotokat, miközben a víz alatt kézen álltok?

Figyelt kérdés

Pl. medencében, és a combotok is a víz felett lenne.

Tetszene? Fura lenne?

Kort is írhattok.



2015. dec. 18. 14:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Esetleg volt-e már részetek benne? Milyen volt?
2015. dec. 18. 14:22
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Megmondanád, hogy mi az értelme és hogyan tudná a lány élvezni ezt a helyzetet?
2015. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt kérném, aki még életében nem volt strandon, víziszonyos vagy testnevelésből felmentett, ne írjon kommentet! Köszönöm!
2015. dec. 18. 14:55
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Na ez a gáz haver, hogy újrateszed a kérdést, mert valaki joggal beoltott. :D Na ez tetszik, és még csak nem is fura.
2015. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell trollkodni. Aki nem ért hozzá, miért ír? feltettem egy kérdés: "tetszene? Fura lenne?" Mi olyan nehezen felfogható ezen? Ha ti eleve nyitott bicskával jöttök erre az oldalra, arról nem én tehetek. Nem azt írtam, hogy vízbe fojtanám a lányt, még csak azt sem írtam, hogy én akarnám ezt kipróbálni. Van egyébként fojtogatós szex is, miért nem ott tomboljátok ki magatokat a kommentekben? Itt arról van szó, hogy amíg a lány kézen áll, addig masszírozzák a combját. Ha fel akar jönni, feljön egyből. Nyilván ti még olyat se láttatok, amikor segítenek egymásnak kézen állni. Aki biztonságosan tud víz alatt lenni, annak ez nem okozhat gondot. Más kérdés, hogy az említett dolog tetszene-e vagy nem, vagy mit szólnának hozzá a lányok. Ezért tettem fel a kérdést.

Hát, szerintetek az is egy őrült, aki szinkronúszásra megy, ezek szerint.

Nincs kedvem magyarázkodni a nyitott bicskával idejövő aggódó emberek miatt.

2015. dec. 18. 15:46
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Mindössze az a lényeg, hogy miért kéne víz alatt kézen állnia valakinek ahhoz, hogy megmasszírozzák a combját. Illetve képzeld el, ahogy épp csinálja ezt két ember, nem néz ki furán az egész?
2015. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem tetszene. Fura lenne. Komolyan elgondolkodnék rajta, hogy nem komplett elmebeteg-e az az illető, aki erre gerjed.
2015. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, a kérdés meg lányoknak szólt, de én már csináltam ilyet lánnyal. Sőt, ujjaztam is úgy, hogy a víz alat volt. Nem úgy tűnt, mint aki nem élvezte volna.
2015. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Oh, ez a vízimádó csávó...
2015. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

teljes a félreértés, teljes a siker, hogy minél inkább a rosszat lehessen megtalálni a kérdezőkben, ahogy ez itt szokás. nem volt szó arról, hogy valaki kizárólag erre gerjed. Ez csupán egy szituáció, ami előfordulhat. És nem, tényleg nem kell kézen állnia a víz alatt ahhoz, hogy a combját masszírozzák, tényleg lehet máshol is, ennek ellenére adódhat ilyen szituáció is.

De tényleg ügyesek vagytok, ha a lehető legrosszabbat akarjátok minden kérdésbe belemagyarázni, akkor inkább ne látogassátok az oldalt.

Az értelmes hozzászólást köszönöm.

Továbbra sem érdekel azok véleménye, akik belém akarnak magyarázni olyat, ami nem igaz.

2015. dec. 18. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!