Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy ne féljek az elutasítástól, és megnyissam a szívem felé?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon jó lelkű kedves srácot,és beleszerettem. Ennek 4 hónapja,àllandóan csak rajta kattog az eszem,szeretném a tudtára adni de az önbizalomhiányom hatalmas gát amit képtelen vagyok legyőzni hiába próbálkozom. Félek a visszautasítástól,mert nem 1x törték össze a szívemet azzal az indokkal értéktelen,és csúnya vagyok.A belsőmmel nincs gond,elfogadom ,és különlegesnek egyedinek tartom. De a külsőm...hát tükörbe se merek nézni,olyan jó lenne ha együtt lennénk,de nem közeledik felém,szerintem éppen azért mert hatalmas "falakkal" vagyok körülvéve,és nem engedem be őt az életembe pedig ezen "dolgozom" éjjel nappal,hogy gátlások nélkül tudjak élni. Nem a világ vége ha valaki nem úgy érez iràntam tudom,sokan mondtàk már...De nekem annyira fontos ez a fiú,és próbaltam már célzásokat tenni stb de nem hiszem,hogy vette a lapot..Megölelni se merem vagy megpuszilni pedig mindig mielőtt összefutunk(reggelente ) elhatàrozom most megteszem,de ràmtőr a pànik,képtelen vagyok ,és nem értem mi ennyire nehéz ebben. A barátnőjével màr rég nincsennek együtt de mindig hozzá hasonlítom magam,hogy ő mennyire szép,és én hozzá képest sehol se vagyok a ranglétràn. Valaki segítsen!!! :(
2017. nov. 12. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

semmit...


a fiúknak ringyó kell


lányoknak meg paraszt...


ha meg ő nem kezdeményez akkor hagyd is , mert a végén a pisilésnél is neked kell tartani..

2017. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 nahh neked is van eszed látom...


Amugy próbáld meg. Írd le egy papírra amit gondolsz és érzel majd add át neki. Én se tudtam a barátomat közel engedni magamhoz. És még mindig nehezen megy néha eggyes okok miatt.. szoval a lényeg hogy adj időt magadnak.

2017. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is:/
2017. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!