Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Baj ha ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Baj ha ennyire félek az elutasítástól és ezért nem merek lépni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nyár közepe óta minden napot végig cseteltem, aztán észrevettem hogy tetszik nekem, aztán egyszer feljött ez a téma, és azt mondta bejövök neki, és én is megmondtam neki. Annyiban maradtunk, hogyha szerelemmé alakul a dolog még beszélünk róla. Aztán alig beszéltünk és n tudom hogy, de beleszerettem, aztán a barátnőm elküldte neki, hogy szerelmes vagyok belé, és hirtelen beszélni szeretne velem a fiú. Nem mertem neki elmondani, hogy szeretem, mert akkor vége a barátságunknak, ha nem viszonozza. Baj ha ennyire félek az elutasítástól? Hogy kezeljem ha le akar koptatni?

#Elutasítástólvalófélelem
2015. nov. 17. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon felek az elutasitastol :/


Es a srác mit irt vissza arra, amikor a barátnőd írta neki, hogy szerelmes vagy bele?

2015. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A barátnődet én a helyedben megfojtanám, de te tudod...

azért remélem, hogy te nem vagy olyan erkölcstelen gyerkőc, aki mások magánéletében lubickol, mint a légy a gyümölcslé tetején! :D

Attól még lehettek barátok, ha visszautasít, de ez a fiúk esetében ritkább cselekedet. Ha le akar koptatni, akkor hagyd a francba, mert nem éri meg! (gondolom)

És bátran merj beszélni az érzéseidről mind a kortársaiddal, mind az idősebbekkel, mert korunk nagy problémája, hogy az emberek félnek ezeket kimutatni. Sok sikert!

2015. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki fél,és ezt is félreértik ha nem mersz beszélni vele az érzéseidről,azon kattogsz mit tegyél hogy ne égj be előtte.

De ha azt mondta hogy bejössz neki akkor nincs veszteni valód szeret téged gondolom( max valami vonzalom van)

2015. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, a barátnőmet kicsit megszidtam, meg nem is beszéltem vele, aztán felfogtam, mi történt és most jóban vagyunk! :) a fiú nem írt vissza, mert igazából nem ismeri a barátnőmet, csak megtudta a szkájpnevét és ráírt. Amúgy tegnap nem jött fel, ahogy megígérte, és én meg felkaptam a vizet, és megírtam neki, hogy szeretem, csak hülye észrevenni. Köszi a sok választ! :)
2015. nov. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!