Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány akivel megismerkedtem nagyjából 1 éve. Inkább Facebookon beszélgetek vele néha a való életben is. Úgy érzem hogy én szeretem őt de én azt nem tudom hogy érez-e valamit irántam. Eddig mindig az volt hogy amikor találkoztam vele a folyosón akkor lelkesen köszönt nekem, néha néha még el is kezdtünk beszélgetni. De mostantól valami megváltozott. Ma már nem köszön nekem nem ír vissza pedig nem is bántottam meg semmivel sem tudtommal. Régen még sokat írogattunk egymásnak volt hogy egy hosszú nap után megkérdezte hogy mizus. Mostanában pedig mindig én írok rá hogy mizus vele és valamikor vissza sem ír. Tehát ő le akarna engem rázni vagy próbál elfelejteni? 16 éves fiú vagyok és ő pedig 15 éves lány. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 13. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Martinkám ne erőltesd. ha nem akarja nem akarja. inkább legyél te az alfahím és keress új társaságot új csajokkal és hidd el jelentkezni fog ha látja hogy megvagy nélküle...

minden párkapcsolat egy szemét játszma, minden emberi kapcsolat egy taktika.. játsz és ne vedd komolyan.


akit pedig lehet taposs el.. így lehet érvényesülni

2017. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne írj neki többet.
2017. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Martin!

Az első válaszolóra kérlek ne hallgass, ő egy kiégett alak lehet. Nem kell genyózni senkivel, csak tudomásul kell venni, hogy van aki sajna nem keresi a társaságod akkor sem, ha nem tettél semmi rosszat.

Tudom ez rossz érzés, és az ember filózik minden mondaton, mozdulaton, hogy mit ronthatott el... Az emberek ilyenek, néha minden látható ok nélkül csinálnak egy hátraarcot, és sokszor akaratlanul is megbántanak másokat.

Az emberi érzések sokkal összetettebbek annál, mint hogy pontokba szedve elemezni lehessen őket.

Ha a lány azt látja, hogy nem keresed, nem tepersz utána, hidd el sokkal inkább emberszámba fog venni. Az emberek nem szeretik azokat, akik futnak utánuk, mert gyengének látják az ilyen embereket, és a gyengeség taszító.

Viseld emelt fővel a visszautasítást, meglátod jobban fogod érezni magad, és ő is máshogy néz majd rád. Lehet, hogy nem keres többet, de akkor is máshogy fog látni téged.

33/N (bocs, kicsit túl vagyok a tini korosztályon, remélem azért segítettem kicsit)

2017. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!