Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha komolyabb érzelmeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha komolyabb érzelmeket tápláltok egy lány iránt. Az elmúlhat nyomtalanul? Vagy mindig szeretni fogjátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha volt valami komolyabb, akkor az nem múlik el soha 100%ra, de ettől függetlenül már jelentéktelen lesz. :)
2017. nov. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem múlik el soha :D


Kivéve, ha megtudom, hogy milyen bunkón viselkedik velem... akkor megutálom...

2017. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló: ne általánosítsunk...tisztelet a kivételnek. Ha szeretnétek őszinte, kedves és hűséges lánnyal lenni, ne a musically (vagy hogy kell leírnixd) lányoknál kezdjétek a keresést.XD ;)
2017. nov. 16. 01:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy..
2017. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ötös jelentve.


Egyébként szerintem nyomtalanul nem, de el tudunk feledkezni róla teljesen. Ha ismét felbukkan, akkor viszont lehetetlen közömbösen viselkedni, vagy a szeretet, vagy az utálat egy foszlánya megmarad. Nekem ez pont most volt osztálytalálkozón. Volt egy lány akivel nagyon imádtuk egymást az utolsó évünkben, aztán viszont teljesen eltávolodtunk, és most, évek elteltével, úgy hogy nem is gondoltam rá már nagyon rég óta, abszolút érezhető volt ennek a nyoma.

2017. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha sokáig nem történik köztetek semmi, akkor el tud múlni. Én is totál beleestem egy csajba, de csak bekem jött be ennyire, fordítva nem íhy volt. Szócal szépen lassan kezdtek elhalni az érzelmek, és már 0-n van jelenleg. Nem azt mondom, hogy lehetetlen lenne újraéleszteni, de valószínűleg mér bem lenne ismét ugyanolyan fellángolás. De mint irtam, igen el tud múlni
2017. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt többször is hogy nagyon szimpatikus volt 1 lány nagyon szerettük egymást majd hirtelen azt láttam hogy már nem kedvel annyira,ez volt 4 hónapja,azóta már mint egy sima ismerősként kezelem csak,szóval igen,el mulhat:DDDD
2017. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!