Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyen ez tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen ez tovább?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú az osztálytársam akivel közel 3 hónapja szemezünk és mivel ő egy félénkebb fajta visszahúzódó fiú ezért többször én kezdeményeztem felé. Kétszer beszéltünk vele személyesen és egyszer ráírtam(amire nem válaszolt). És most nem tudom, hogy mi van hagyjam az egészet vagy várjak. CSak azért szeretném kérni a tanácsotokat mert ha várni fogok ki tudja meddig utána nehezebb lesz bele törődni abba, hogy nem tettszem neki. Kérlek segítsetek :) aki bővebb részleteket szeretne privibe írjon

2017. nov. 21. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
hááát, nem tudom. ha nem válaszolt, akkor én azt elég egyértelmű elutasításnak venném, mert neten a legkönnyebb beszélgetni :/ de próbálhatsz vele beszélgetni, hátha.. :)
2017. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!