Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyen tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel nagyon jól egymásra találtunk. Elkezdtünk közel kerülni egymáshoz, de félre értettük egymást. Ő barátként mondogatta, hogy szeret, de én tényleg beleszerettem. Aztán tisztáztuk az érzéseinket, de ő kérte, hogy maradjunk barátok. Nem tudtam nemet mondani es ez itt a baj.

15/l



2017. ápr. 7. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

maradj egy ideig mellette, ha van egy kicsi esélye is hogy viszonozza és szerinted megérné, akkor várj rá, de néha célozgass arra, hogy nálad mi a helyzet

ha azt látod, hogy semmi esély a viszonzásra, akkor keress mást

2017. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt muszáj lesz hagynod, azt nem kérheted valakitől, hogy legyen meleg.
2017. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, es mindenképp mellette maradok, mert mint barátot és mint embert is szeretem és nem akarom elveszíteni. De ennek ellenére felfogtam, hogy nincs nála esélyem. Az érzések nem múlnak csak úgy el, de biztos lesz valaki, akit szerethetek😊
2017. ápr. 8. 16:52
 4/5 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=sRDOXpTweao feliratot kapcsolj hozzá ha nem érted! :)
2017. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értettem és köszi😊 Teljesen igaz és tenyleg így járok a legjobban.
2017. ápr. 10. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!