Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mi értelme volt annak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi értelme volt annak, amit tett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akit suliban ismertem meg. Ő már oda járt mikor én oda kerültem egy költözés által. Sokat segített a beilleszkedésben, meg úgy mindenben. Nekem már első találkozás alkalmával egész szimpatikus volt, és mint csaj is tetszett, bár ekkor még nem igazán foglalkoztam ezzel az egésszel. Ahogy teltek a hónapok, egyre jobban megismertem és rájöttem, hogy még sosem találkoztam olyan emberrel aki ennyire szimpatikus volt számomra. Suli után is sokat beszélgettünk, úgy gondolom egész közel kerültünk egymáshoz, szinte már barátok lettünk. Időközben részemről kialakult egy nagyon erős vonzódás, amit próbáltam elnyomni, különböző okok miatt. Ezt valószínűleg többen is látták rajtam minden igyekezetem ellenére, ugyanis elmondása szerint sokat emlegettek engem neki. A sors úgy hozta, hogy elköltözött, ami engem kissé összetört, de sikerült felállnom. Ezután pár hónapig nem is beszéltünk, viszont azóta szinte rendszeresen. Ha rajtam múlik sosem tudja meg, hogy mit érzek, de pár hete feljött a téma és rákérdezett hogy volt-e bármiféle érdeklődésem iránta. Képtelen voltam azt mondani, hogy nem, és leírtam neki az érzéseimet. Kissé ledöbbent, és szinte magát hibáztatta, illetve engem is, hogy miért nem mondtam el korábban. Az eset óta gyakorlatilag ugyanolyan rendszerességgel beszélünk, mintha mi sem történt volna. Tegnap írt és elmesélte, hogy nem olyan rég lefeküdt egy sráccal, akit egy idióta f*nak nevezett, és kifejtette hogy az egész csak a szexről szól. Azt mondta, hogy már nagyon ki volt éhezve és még sosem csinált ilyet, csak egy komoly kapcsolata volt, tehát mondhatni magyarázkodott. Kikérte a véleményemet és hozzátette, hogy ha próbálkoztam volna, lett volna esélyem. Ezt az egészet nem értettem miért mondta el, főleg hogy mostmár tisztában van azzal, hogy én miként tekintek rá.

Vajon mi értelme volt annak, hogy ezt elmesélte? Csak szórakozik velem, vagy bizalmasának tekint?



2017. nov. 22. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvasva a történetet szerintem lehet együtt esélyetek.Ő is adott már jeleket,te mèg mindig bele vagy esve,ő is szingli ezek szerint,te is az vagy.Mi akkor a probléma?:) rövid az élet ahhoz,hogy ne légy boldog azzal,akit szeretsz.Tegyetek egy próbát szerintem.Nem hinnèm,hogy szórakozna,akkor nem mesélne el bizalmas dolgokat.
2017. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!