Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom olyan dolgot tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom olyan dolgot tett amin még hónapok óta se teszem túl magam és ha eszembe jut ideges leszek és mindig felhozom neki akkor van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon szeretem, de nem tudom mit tegyek, hogy túl lépjek rajta?

2017. jan. 2. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az is nagy kérdés, hogy mit tett. Kikezdett az unokatesóddal, vagy a kocsit törte össze. Az előbbinél lépnék, a másodiknál nem.
2017. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg nem mindegy hogy mit csinált. Megcsalt vagy mi?


Egyébként ha semmi ilyen akkor csak te dramatizálod túl. Képtelen vagy lezárni a múltat és túltenni magad rajta.

2017. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megcsalás. Viszont azóta se derült ki, hogy igaz e vagy csak az exe akart kavarni. És talán így még rosszabb, hogy nem tudom igaz e vagy sem.
2017. jan. 2. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az exnek vagy a párodnak hiszel? Szerinted lenne érdeke az exnek a párodnak ártani? Milyennek ismered a párod? Lehet h csak kamuzik az ex, bár fogalmam sincs mit foglalkozol az exével. Lehet h csak az volt a célja h elbizonytalanítsa a kapcsolatotokat. Amit el is ért.


25f

2017. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bízol a párodban? Ha nekem szólna a párom exe, hogy megcsalt vele, akkor pofánröhögném ès elásnám èlve a carkavarásért, de nem hinném el neki egy percig sem.
2017. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy a párod nem csalna meg még az exével sem akkor sztem nyugodtan megbízhatsz benne !Egy ex meg azt mond amit akar lehet hogy csak megakarja szerezni a pàrodat !
2017. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!