Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráirjak szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirjak szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval van a suliba egy fiú aki ott dolgozik és hát nekem nagyon tetszik.A sulit nemsokára befejezik és az nagyon rossz lesz.Mindig mosolyok,előre köszön meg szórakozik velem és már beszélgettünk is egy keveset.A baj csak annyi hogy barátnője van.Szerintetek tetszek neki?

Tudom hogy van barátnője de hát nem tudom kiverni a fejemből meg ha nem tetszenék neki akkor miért viselkedik így?

Érdemes lenne szerintetek ráírnom?



2017. nov. 22. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
inkább fogyjá le
2017. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne írjál rá szerintem, ebből nem hinném, hogy bármi komoly lehetne. Ha tetszenél neki, nagy valószínűséggel már lépett volna. Egyébként másik esetben, ha mégis kezdeményezne idővel, neked kellene olyan, aki nem tiszteli a párját és megcsalja? Szerinted veled nem tenné ugyanezt, miután elmúlik a lyukad újdonságának varázsa ?
2017. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idáig ne alacsonyodj le.
2017. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!