Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthet ez valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
A minap edzés után ahogy szoktuk mindig kimentünk a csarnok elé beszélgetni. Van egy srác aki szimpatikus, vele és egy barátnőmmel épp egy témát vitattunk. Tudni kell rólam,hogy nagyon fázós vagyok. Nem szóltam semmit csak a pulcsimba gubóztam. A srác erre elővette a sálát, és nyakamba akasztotta. Valami olyasmit mondott mosolyogva, hogy tessék meg ne fázz. Én erre persze megköszöntem, a nyakamra tekertem. A beszélgetés közben, amikor magyarázott mindig felémfordult, nekem mondta. Sokszor ha valaki más beszélt lopva engem figyelt , amikor ránéztem arrébb kapta tekintetét. S mikor hazaindult, én visszaakartam dobni nyakába a sálát ahhogy ő tette az előzőeknen, de ő hátrált, hogy tartsam csak meg, nehogy fázzak hazafele, én erősködtem,hogy megleszek nélküle is de ő ragaszkodott. Így a sálával mentem haza. Ezek az apró “jelek” jelenthetnek valamit vagy csak én tulajdonítok ezeknek túl nagy jelentőséget? S srác csak szimplán kedves vagy ennél többet is takarnak tettei? Köszönöm ha időtszakítasz a kérdésemre. :)

2017. nov. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki.
2017. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki :)
2017. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

O milyen aranyos!

Szerintem is bejossz neki!


Sok boldogsagot nektek ;)

2017. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dearanyoos:) szerintem is tetszel neki;)
2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!