Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján mi lehet rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mi lehet rólam a véleménye?

Figyelt kérdés

- olyan 1-2 hete mindennap odajött beszelni hozzam (ha nem is sok időre, legtöbbször csak 1-2 szó), pedig en egyáltalán nem kerestem

- becez engem (de nem gúnyosan, hanem normális módon)

- sokszor viccelődik a barátaimmal... De csak akkor, ha en is ott vagyok! Más helyzetekben nem szokott velük beszelni

- volt egy nap, amikor egy “szexibb” ruhában mentem, mint szoktam, es azon a napon többször is megjegyezte burkoltan, hogy csinos vagyok

- eleg gyakran csak ugy odajön hozzam, mikor egy baráttal vagyok, es elkezd hulyulni, lehet, hogy csak en látok bele sokat, de ugy érzem, mintha miattam csinálná, mással nem nagyon csinalja (es mindig más baráttal vagyok, tehát nem lehet, hogy valamelyik barátom tetszik neki)


Ennyi kb. Szerintetek mi lehet véleménye rólam a leírtak alapján?


Egyébként nem kimondottan tetszik a srác, de azt hiszem, valamit megis érzek iránta. Ezért is szeretnem megtudni, mi lehet a véleménye, hogy van-e értelme beleszeretni esetleg később vagy jobb addig elfelejteni, míg nem lesz erősebb a kötődés.


Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 23. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos....ezt csak ő tudhatja, plusz te is tudod a választ amit erre írnának, hogy ezek alapján tetszel neki. Ha gondolod te is közeledj felé, és ugy is látni fogod ha nem érez többet.
2017. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!