Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérdezzek rá, vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzek rá, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit személyesen ismertem meg mert közelben lakik, majd 2 éve abba gimibe kezdett járni ahova én. Nagyon jóban vagyunk segítek neki sokszor lecke és ő is, van hogy este-éjjel 4 órát elbeszélgetünk faceebookon és csak mondja és én is :D Gyakran szóba kerültek témák meg minden és suliban is nagyon szemezgetünk, néha "véletlen" összefutunk otthon is. Na egyik ilyen éjszakai beszélgetés során nem kérdeztem erre rá, de saját szavaival élve: "de most ugye még egyébként se akarok kapcsolatot"

Akkor ebbe kicsit szomorúan beletörődtem, de azóta is nézések, köszönések, akaratlan mosoly ha meglát(om).. Nekem nagyon ellenkezőjét sugallja. Nagy hülyeség lenne konkrétan rákérdezni, hogy mit is akar?


2017. nov. 24. 23:16
 1/2 anonim válasza:
Ne konkrétan kérdezz rá, hogy “mégis mit akarsz?!” Hanem hívd el egy randira. :)
2017. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzövel. Sok sikert:D
2017. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!