Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kérdezzek tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel barátok vagyunk, skypeolunk néha. Szivesen beszélgetnék vele facebookon, de nem tudom mit irjak neki, hülyeséget nem szeretnék, ezért is inkabb nem irok. Persze valóságba másabb lenne. Amint tehetem majd találkozunk, csak nem tehetem meg hogy úgy 90km ert utazzak.
2017. jan. 30. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor? Hol? MEnnyiért??

Ez a szent háromság, a keresztények is ezt hírdetik, neked semmit nem tanítanak az iskolába vagy mi?

2017. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért az elfelejtettem irni hogy többet szeretnék mint barátság.
2017. jan. 30. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebookon is beszélgess vele ugyan úgy, mint Skypeon... Megkérdezed, hogy miújság vagy hogy van vagy ha tudsz konkrétabbat arra kérdezel rá, bármi lehet. Aztán meg kialakul a beszélgetés, nem szabad ezen ennyit rágódni
2017. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondd meg, ha egyetlen egy találkozót sem tudtok összehozni, mert nincs lehetőségetek 90 km-t utazni, akkor hogyan és miért akarsz tőle többet?

Ezek szerint beszélgetni se nagyon tudtok, nincs közös témátok, te nem mersz írni neki, ő meg talán nem is keres?

Mit akartok így egymástól?

2017. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha irok neki cuki, becezve szivekkel ahogy csak lehet ugy ir vissza. Ha beszelunk skypen akkor is nem flegman szol vissza. Mindig mondja hogy hianyzok ha nem irok neki.
2017. jan. 31. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyu én azt a személyt akit hiányoltam azért nem kerestem, mert "gyászoltam" hogy elhagyott, utána felkerestem... Vagy balf.sz vagy csak ugy vagy neki
2017. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!