Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzem meg egy lánytol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg egy lánytol hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamomban akinek mintha tetszenék. Hetente 3-4 alkalommal talalkozunk olyan fél órákra(nem kettesben). Kicsit máskép viselkedik velem mint a többiekkel(pl. tovább ölel mint a többieket, sokszor néz rám mosolyogva csillogó szemekkel). Nagyon összezavarodtam mert facebookon 1 alkalommal írt rám pedig már szeptember vége óta ismerjük egymást.

#lány #szerelem #összezavarodottság.
2017. nov. 25. 13:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Tetszem-e*

Én 15f, ő 15l.

2017. nov. 25. 13:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a jeleket és kezdeményezz te 😉
2017. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiket lerírtál abból szinte biztos hogy tetszel neki, szóval élőben kérdezd meg tőle vagy legalább csak utalj rá. Sok sikert!:)
2017. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de mivel utaljak, hogyan...nem vagyok ebben jó:(
2017. nov. 25. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Például kérdezd meg hogy tetszik e neki valaki. Ha zavarba jön és nem mondja el hogy ki akkor valószínű hogy te. De ha azt mondja hogy nem tetszik neki senki akkor se ess kétségbe csak valószínűleg félénkebb. Ebben az esetben próbálj meg vele beszélgetni. Ha élőben nem mered akkor legalább neten. Vagy legyél a közelében. Próbálj meg szemezni vele, ismerd meg jobban.

( Előző voltam:) )

2017. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. nov. 25. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra var hcte irj ra face n
2017. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogyan írjak rá, mivel kezdjek, mit kérdezzek?
2017. nov. 26. 00:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy köszönéssel nem lőhetsz mellé ;)

Utána meg csak kötetlenül kezdj el vele beszélgetni bármiről, ismerkedjetek és figyeld a jeleket, esetleg tereld a beszédtémát arra felé hogy megtudd tetszel-e neki

2017. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!