Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bosszút álljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Francs22 kérdése:

Szerintetek bosszút álljak? Vagy túl gyerekes ez, Vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Na a következő van : Barátom szakított velem majdnem 2 hónapig jártunk most vasárnap felment Pestre bulizni meg az unokatesójához egy hétre és mondta hogy majd buliznak . Tegnap írt fb hogy már oda ért , és mondtam hogy milyen a buli és mondta hogy szar mert az előttem lévő exét oda hívta az unokatesója.......Eddig oké, aztán rám írt egy drogos gyerek hogy van e kedvem ismerkedni és mondtam hogy nincs mert ugye nem ilyen fiuk jönnek be mint ő .. és ezt elküldtem az exemnek. És az exem ezt irta : Itt buktattad le magad baba, szóval a csúnya fiúkkal már nem is foglalkozol,..

Aztán mondta hogy miért nem azt írtam hogy van barátom erre mondtam neki hogy mert szakitottunk és így nincs barátom erre megkérdezi hogy akkor csajozni is lehet mert szeretik ott a csajok, én meg mondtam hogy mert szerinted én nem ?! és akkor mondta hogy mind az 5 pár ujjára kaphat csajokat mert ott mindenki szereti.. és mondta hogy pá és letiltott...



Na és ugy akarnák rajta bosszút állni hogy nem megyek fel a facebookra 1-2 hétig és a barátnőm ír neki hogy nem e tudja mi van velem mert már vele se ugy viselkedek mint régen és hogy van e köze hozzá vagy hogy tud e valamit.. Szerintetek ez jó ötlet lenne?

16/l


2017. nov. 27. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked egyáltalán nem kéne szóba állni az exeddel. Miért teszed?
2017. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert mondta hogy maradjunk barátok és ha ugy van akkor meglátjuk mi lesz,, és már 1x adtam neki új esélyt , aztán mondta hogy lehetnénk barátok vagy barátság extrákkal ?! és mondtam akk max haver... Annyira szeretem még ígyis és ha behazudná hogy szeret és hogy aggyak neki még 1 esélyt én lennék olyan hülye hogy bele mennék..
2017. nov. 27. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mert mondta hogy maradjunk barátok és ha ugy van akkor meglátjuk mi lesz"

És az van, amit ő mond? Hol vannak a te önálló gondolataid?

Ha továvbbra is tartod vele a kapcsolatot, egyrészt egyre csk rosszabb lesz,másrészt megakadályoz egy új párkapcsolat kialakításában is. Ha ezt akarod, csináld.

2017. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó de én annyira szeretem , és persze igazad van de ahhj az életemet neki adnám még ígyis pedig nagyon megbántott... És már nem beszélek vele mert letiltott facebookrol is,.. tehát így nem beszélünk tegnap óta..

De én nem tetszek magamnak és jó nem vagyok öreg de mégis ugy érzem hogy nem lesz már barátom mert szerintem csunya vagyok és semmi jó alakom sincs, pedig mindenki azt mondja de mégsem fogadom el magam , és emiatt is érzem azt hogy nem lesz barátom :/

2017. nov. 27. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
ez gyerekes. csak beszélj vele.
2017. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljek vele?? Letiltott facebookrol,instarol is.. lehet majd bartnomebol irok vagy nemtudom...😕
2017. nov. 28. 15:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Barátñőm*
2017. nov. 28. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké,joogod van a saját életedet elbaxni
2017. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:/
2017. nov. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!