Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek gyerekes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek gyerekes, illetve hogyan tovább? (több lent)

Figyelt kérdés
Nos az van hogy tavaly marcius ota szeretek egy lanyt mostmar egy suliba jarunk en 9.-es(fiu)vagyok o pedig 10.-es(lany).Tavaly nyaron tobbszor is megcsokoltam mar de nem sikerult osszejonnom vele.Volt egy srac akivel osszejott es az egyik ismerose a sracnak mondta hogy a fiu hivogatta az elozo csajat hivogatta hogy szereti es en pedig nevtelenul leirtam ezt askon.Utana elmondtam kesobb hogy en voltam es hogy ezzel elbasztam a dolgot es felejtos a kapcsolat.Azert segitettem ezzel mert szeretem de utana szakitottak is a sraccal tehat ami info volt az igaz is volt.Hogyan szerezhetnem vissza az onbizalmat?Mert egyszer bejottek neki de en ugy vagyok ha egyszer bejottem neki akkor masodjara is bejohetnek neki.Legyszi ne oktassatok ki,csak segitseget szeretnek kerni.Elore is koszi!:)

2017. jan. 13. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

1.szabály: NE ártsd bele magad mások dolgába.Akkor sem,ha csak segíteni szeretnél,mert 90%-ban te jössz ki rosszul belőle(sajnos).

2.szabály: tanulj meg érthetően fogalmazni.

3.szabály: ha a csaj nem látja,hogy te csak jót akartál neki és igazából az exe a gyökér,akkor ez a csaj szimplán hülye és nem érdemes vele foglalkozni.

2017. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!