Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert kedves es beszelgetos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kedves es beszelgetos a lanyokkal amikor a kozelben vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam (11.esek vagyunk) es nagyon bejon (9.ben szerelmes voltam bele es most szerjntem visszjott az erzes).Sokszor osszenezunk suliba de nem beszelunk viszont mostanaban koszonunk (igen nalunk nem divat a koszones xdd) meg maximum egy ket szot nagyon keveset de tenyleg csak annyit h hany ora vagy legyszi vidd el innen ezt a szeket szoval minimalis.Viszont mostamaban elegge sokszor nezunk ossze szunetekben meg ilyesmi.Mikor elottem ul orakon akkor mindig a padtarsahoz dumal aki egyszer lany egyszer fiu es folyton hatranez kozben szoval igy feloldalasan mintha csak direkt azert fordulna oda a padtarsahoz h hatranezhessen ram.Es mikor szunetben vagyunk akkor valami lanyhoz dumal akit eppen enis latok vagy a kozelemben vagy vagy pedig az egyik legjobb baratnommel joban van es csak akkor szorakozik vele (csak hulyeskednek szoval spanok) amikof en latom oket es folyton mondja hogy Doriii mizuu ( a baratnom neve) maskor meg nem is foglalkozik vele ha nem vagyok ott.Latvanyosan sokszor csinalja hogy hatranez ahol en ulok vagy pedig ma is mikor beleptem reggel es neztem ot a szemem sarkabol es vartam mikor nez ram es igy lopva odanezett mintha csak vegigkémlelné a hatso padsort ahol ulok.Amugy nem visszahuzodo,az osztaly hangja egy kicsit nem mindenki birja,de sokan csipik.En mostanaban csak ra gondolok es nemtudom mit gondoljak errol az egeszrol.Ja es egyik oran felszolitott a tanar es nem tudtam o meg mogottem ult es sugott nekem:Dd nem mertem hatrafordulni megkoszonni xdd 17/L
2017. nov. 30. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki és féltékennyé akar tenni. Marmint ööömmm ugy ertem h lasd h milyen jofej a lanyokkal es veled is az lenne. Hat ezt szepen elmagyaraztam :P Ha valaki kevésbé olyan sötét mint én akkot pls írja le normálisan :"D

(Mert ugy gondolja nem jön be neked)

2017. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki (most már, vagyis gondolom én), és hogy lásd, milyen jó fej, ezért ilyen a lányokkal amikor te ott vagy. (Nagyjából ezt akartad leírni szerintem #1 -es.)


És direkt felakarja kelteni a figyelmed, hogy lássa, még mindig érzel-e iránta valamit (vagyis ha előzőnek elmondtad neki).

2017. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el neki akkor,viszont egyik haverjanak igen aki tapogatozva rakerdezett nala anno 9.ben es aztmondta h áá nem.De azota eltelt tobb mint 2ev..ugyhogy most fogalmam sincs mit csinaljak.Kozeledjek e vagy hogy?
2017. nov. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!