Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú tetszik nekem, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tetszik nekem, nem vagyok együtt vele, de valamiért féltékeny vagyok, ha más lányokkal beszélget, főleg akkor, ha más lányok profilképét lájkolja. Miért van, hogy mindenre féltékeny vagyok és az, hogy mindig más lány profilját lájkolja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 17:13
 1/2 Evus1999 ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem azért van, mert félsz, hogy valaki mással jön össze.

Én is így vagyok. Tetszik egy srác, de "szerencsére" én csak egy bizonyos lányra vagyok féltékeny. Kezdetben engem is meglepett, sosem voltam féltékeny típus. Aztán rájöttem arra, hogy azért vagyok rá féltékeny, mert "tudom", hogy neki sokkal nagyobb az esélye, hogy összejöjjön a sráccal, pedig sosem nézett rá úgy mint lehetséges partnerre.

2017. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerelmes vagy.
2017. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!