Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, és ő is sokszor néz engem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Tudom, még fiatal vagyok. Órákon, mikor rá nézek azt látom, hogy engem néz, volt, amikor úgy nézett hogy mosolygott. Amikor engem néz mindig nagyobb a szeme, és alig figyel a barátaira. Ma osztálybulin pl. mikor játszottunk olyat, hogy két sorba lettek rakva a székek, hogy mindenki annak a szemébe nézzen aki előtte ül és még kellett fogni a másik kezét,es az első hirtelen megszorítja a másik kezét, és a másik embernek a mellette ülőét kell,és amelyik sír előbb végez, akkor az utolsó lesz az első. Mikor leültem az első székre ő szembe ült velem,es lma szemem sarkából láttam hogy engem néz. Amikor mi nyertünk, és mellém egy fiú került, és megfogta a kezem, ő csúnyán nézett a fiúra, aki pedig hó barátja. Szerintetek? Járt már egy lánnyal, szóval ha szerelmes is lenne nekem miért nem mer lépni?

12/l



2017. dec. 1. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Amelyik sor előbb *

Aki pedig a*

Azt ki hagytam, hogy az osztályban van egy fiú, aki mindig piszkál és ha elmegyek előtte vagy mellette akkor a barátai elkezdenek röhögni, és bökdösni öt, és volt amikor nekem lökték. Ő is sokszor szokott nézni.

2017. dec. 1. 18:59
 2/5 A kérdező kommentje:
+ 6.osztály
2017. dec. 1. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi a szerelem! Tetszel neki. Ezt hívják kis diákszerelemnek. Ha járt lánnyal akkor tudja a dolgokat. Ha nem mer lépni, akkor te többet jelentesz neki mint az előző. Ha kell valami tanács, akkor írhatsz egy privátot. 15/F
2017. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tilos osztálytárssal járni szerintem.Ha szakítotok akkor ki kell egymást bírni még 1-2 évig vagy több.....
2017. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Letticaaa válasza:

Szia! 11-12 évesen még ne számíts komoly kapcsolatra "nagy szerelemre,,!

Amúgy meg lehet tetszel neki mert véletlen még engem sem löktek oda a barátnőim a pont kiszemelt sráchoz=DD szóval lehet bejössz a srácnak... És álltalában a fiúk ilyen korba nem lépnek mert félnek hogy ha a lány visszautasítsa őket rengeteg ideig fogják ezzel cikizni..

Szerintem ráérsz 15-17 évesen is szerelmes lenni én gimi 2.évében kerültem össze a mostani barátommal aki akkor volt 17 én 16 éves. Még gimiben is sok az éretlen fiú nem hogy általánosban :) Az ált.sulis szerelem még nagyon gyerek szerelem arca-ra puszi és kézfogásnál több úgy sem lehet köztetek... Sőt ha 12 évesen akarnál te "komoly kapcsolatot,, szerintem a szüleid se nagyon örülnének. Szerintem haverkodjatok de ne aggassátok fel fölösleges címkékkel mint például : " szerelem, járás kapcsolat,,

16/L

2017. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!