Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok az osztálytársamba? 15/L

Figyelt kérdés
Mert ugye osszejonni osztalytarssal elvileg nem elonyos. Mit tegyek? Felejtsem el? Debat egesz nap latom? Mit csinaljak?
2017. szept. 27. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerü..mond el neki
2017. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy nem előnyös, én is arra készülök hogy összejöjjek osztálytársammal mondjuk már csak 1 évig leszünk azok, de egyáltalán nem érdekel. 14/F
2017. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki mit érzel iránta.

"Mond el neki, hisz nem veszíthetsz semmit, de örökké bánni fogod, ha nem teszed."

-Mint ahogy az idézetben is van, próbáld meg, hátha végül jó lesz belőle. Ki tudja..

2017. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!