Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki elég sokat néz ha elmegy mellettem, vagy ha találkozunk. Szerintem bejövök neki de nem biztos. Szeretném elfelejteni mert egyre reménytelenebb ez a szerelem, viszont ma este azt álmodtam hogy összejöttünk meg megölelt. (Igen tudom hogy ez semmit nem jelent sajnos.) de amikor felkeltem nagyon rosszul voltam hogy ezt tényleg csak álmodtam. Ezért szeretném elfelejteni mert már ez így rossz nekem.

Kérlek segítsetek! 15L

(Bocsi a hibákért.)



2017. dec. 2. 11:56
 1/4 anonim válasza:
Miert akarnad elfelejteni? Ha nez teged valoszinuleg tetszel neki es ha neked is bejon akkor mi a problema?
2017. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köszönj rá mosolyogva hátha valami elindul
2017. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem merek kezdeményezni mert félek hogy beégek vagy ilyenek. Néha én is szoktam nézni de van mikor nem is merek ránézni. Vannak közös barátaink és volt már olyan hogy odajött hozzánk és akkor is nézett. De lehet hogy csak bemesélem magamnak.
2017. dec. 2. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:

A helyzet annyiban változott hogy a fiút már nem látom annyiszor, vagy ha látom akkor észre sem vesz.

Szerintetek csak bemeséltem magamnak az egészet vagy tényleg nem látott? Tudom ezt így nehéz elmondani de segítsetek légyszi.

2017. dec. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!