Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el és lépjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-WhoIAm- kérdése:

Hogyan felejtsem el és lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt jártam egy fiúval, akit Máténak hívnak, de szakítottunk. Ő volt az első szerelmem, halálosan szerelmes voltam. Aztán szakítottunk. Neki azóta már 2 barátnője is volt, természetesen könnyen túllépett rajtam, de nekem valahogy nem megy, még ennyi idő után sem. Nem tudok nem ránézni, ha elmegy mellettem, a hangjára felkapom a fejem. Próbálom magammal elhitetni, hogy nem szeretem, sőt, utálom, de hazudni nem tudok magamnak, mert igenis szeretem még. Ha egy időre el is felejtem, később ismét képbe kerül. Mit tegyek?

2017. szept. 8. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Részvétem :'(. Hasonlóképpen voltam én is, csak én soha nem jöttem össze a szerelmemmel :sss. De örökké különleges helye lesz a szívemben. Nincs más megoldás, neked is keresned kell valakit, csak úgy tudsz túllépni rajta, ha valaki más veszi át az életedben azt a szerepet, ami az övé volt.
2017. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha zavar, akkor próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot újra, ha meg túl tudsz lépni rajta és nem zavar akkor hagyd. (Gondolom az első opció lesz) De óvatosan "közelítsd meg", hogy derüljön ki hogy számíthatsz-e rá, mert kétszer elbukni valakinél kellemetlen lehet. (Lehet hogy hülyeség, de én ezt tenném) :)
2017. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja, bocsi és azt nem tettem hozzá, hogy nekem is volt egy ilyen esetem és összejött utólag, szóval van remény :D
2017. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is így utólag jött össze pont egy évvel azután hogy szakítottunk, tényleg igaz hogy van remény, és nincs minden veszve, ha segítség kell akkor nyugodtan írj privátban ;)
2017. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A legjobb barátnőm, szakított a barátjával, de az exe még mindig szereti őt. Rá van kattanva, egyszerűen nem tud rajta túllépni. Nekem is szokott írogatni, pl.: Ő volt az utolsó aki tetszett!😭 meg hasonlók. Azt ajánlom, hogy tiltsd le mindenhol, és tettesd azt, hogy már nem érdekel! Változtass a hajadon, vagy éppen egy kitalált barát is jól jöhet.:) Sok sikert! 12/L

2018. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!