Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha csak azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak azért nem ír vissza mert nem ismerjük annyira egymást? És nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég iskolalátogatáson voltam és nagyon megtetszett egy lány. Irogattunk majd ez lett a vége:Nem tudtam hogy mondjam el ezt eddig, de én ezt az egészet nem nagyon szeretném.


Előtte meg :Nem baj, csak én nem nagyon szeretek így beszélgenti, hogy nem is nagyon ismerem azt akinek írok



2017. dec. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd. Egyértelműen nem akar ismerkedni, le is írta, miért. Nem lehet úgy beszélgetni, hogy az egyik felet feszélyezi.
2017. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt tényleg hagyni kell..
2017. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor hagyni fogom. Amúgy egyellőre úgy fest hogy egy szakgimibe fogunk járni.
2017. dec. 3. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak szétkamuzza a fejét neked mert amúgy sem akar veled beszélni, nem vetted észre?


Nem beszélget azzal akit nem ismer.

De beszélgetéssel ismer meg valakit. Szóval így senkit nem is ismerhetne meg soha.

Figyelhetnél jobban arra, mekkora baromságot kamuznak mások.

2017. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!