Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Mit tegyek? 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mit tegyek? 17 éves lány vagyok és egy fiú barátomról van szó. Egy hete másképp viselkedik velem, napi szinten találkozni akar velem, bókol, becézget.

Figyelt kérdés
A napokban egy szintet már ugrott is ez. Puszit ad, ölelget, átkarol, sokszor hív fel. Stb. Ez mind azért fura mert eddig szinte fel sem tűntem neki. Randira is hívott már. Sokan azt hiszik hogy együtt is vagyunk. De nem tudom. Várjak amíg lép vagy beszéljek vele erről? Nem akarom megbántani, vagy azt hogy megbántson esetleg, mert tartok a visszautasítástól, mert nem unszimpatikus nekem sem. Sőt. Elkezdett komolyan tetszeni nekem.

2017. ápr. 4. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Puszilj vissza és menj el randira.
2017. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vissza is pusziltam. Randin egyszer voltam vele, most hívott nemrég második randira. Ez jelent vmi komolyat? Plusz egyre kötödünk egymáshoz, csak egyikünk se mondjak ki.
2017. ápr. 4. 19:10
 3/6 anonim válasza:

Ha komolyan elkezdett tetszeni neked, akkor miről van még szó? Adj egy esélyt a dolognak.

Szerelmi csalódáson pedig előbb-utóbb mindenki túlesik.

2017. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Van benne vmi.
2017. ápr. 4. 20:50
 5/6 sweetchocolate ***** válasza:
12%

17 evesen ne randizgass. Majd ha 20 leszel kb. Raersz meg.

Hidd el megeri meg arni az igazit! Ne rakd ki a melled, ne nezz ugy a fiukra, ha valaki nyomul, probald lerazni finoman. Ertekesebb vagy annal mint hogy akarki megkaphasson.

23/f

2017. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Várjak amíg lép"


Ezt nem igazan ertem, hisz irod, hogy "Puszit ad, ölelget, átkarol, sokszor hív fel."


Mi legyen a lepes, ha nem ez?

2017. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!