Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből jönnek rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből jönnek rá szerintetek a pasik arra hogy bejönnek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mit kene csinálnom hogy egy pasi rájöjjön arra hogy tetszik nekem? Azt ne írjatok hogy mondjam el neki mert meg nem vagyunk annyira joba hogy ezt így közöljem vele. Annyi hogy köszönünk szemezunk meg mosolygunk egymásra. Én 18/L o pedig 23/F

#szerelem #pasi #kapcsolat #szemezés #szimpátia.koszones
2017. dec. 3. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

" Annyi hogy köszönünk szemezunk meg mosolygunk egymásra. "

Ennyiből egy agyhalott is rájön. A srácnak is bejösz, nyugi, csak bexari alak.

Találsz majd olyat, aki nem lesz az, nyugi.

2017. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki nem veszi észre a jeleket
2017. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgetni kéne
2017. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezeknek a jeleknek az alapján én is bejovok neki?:)

Azt én is tudom hogy beszélgetni kene de az hogy néz ki ha csak úgy odamegyek hozza és elkezdek neki mondani valamit?

2017. dec. 3. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Huuu istenem nemár ez komoly

Annyi az egész hogy odalepsz hozzá,és pl megkerdezed tőle hogy figyu már ez meg az merre van vagy hogy lattad e xy es mar mehet is a beszelgetes (és meg annyit hogy tuti hogy bejössz neki szoval nincs miert hezitalnod a szemezest és a mosolygast nem csinaljuk mindenkivel csak azzal a szemelyel aki szimpatikus és hát valamilyen szinten bejön)szoval ...

2017. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!