Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy hihetetlen lány akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hihetetlen lány akibe beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/F vagyok,Nyári szünetben költöztünk magyarországra a szüleimmel,Szlovákiából.

Nyolcadikos vagyok, és a suliban van egy hihetetlen,gyönyörű lány, ő is nyolcadikos akár csak én, és több óránk is eggyütt van.(Matek,Nyelvtan,Irodalom,Hittan) Már a legelejétől is nagyon tetszet.

Néhány napja megkért engem a suli igazgatóhelyettese hogy gitározzak a Mikuláson,(Mivel ugye tudok gitározni,a suliban meg már senki se tud) amire én igent mondtam.

Amikor elmentem az első próbára,ott volt az a lány is,a zongora mögött ülve gyönyörüen zongorázott, (Én gitároztam,ő zongorázott,egy tanár bassusgitározott, egy másiklánymeg énekelt) Próba után mi még bentmaradtunk a zeneteremben, és együtt zenéltünk, rájöttünk hogy mindketten szeretjük Shawn Mendes-t és elkezdtünk zenélni, mindketten nagyon élveztük és nagyon szép is volt, ő meg engem "csodálatosnak" hivott.

Aztán meg később azt mondta hogy "Annyira menőn hangzik mikor ketten zenélünk, most úgy megdobnálak téged hogolyóval :):D" (Mivel ugye próbaelőtti órán együtt voltak az osztályaink a suli udvaron,és hogolyóztunk.)

Ezek után mostanáig nem tudok másra gondolni csak a mosolyára és arra ahogy zongorázik. Éjszaka is nagyon hosszú ideig voltam fent.

Holnap is megint lesz próba és megbeszáltükhogy keten megintott maradunk.

Hogyan tudassam vele azt hogy fontos nekem,hogy szeretem és hogy nem csak a barátja akarok lenni..?

A szemébe nem merem megmondani, mert szerintem akkormegszakitanánk ezt az egész dolgot apróbákutáni ott maradást meg ilyeneket.Megfálek hogy csak kerülne engem meg ilyenek.

Tud valaki valami jó tanácsot adni?



2017. dec. 6. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nincs sok tapasztalatom ezen a téren, de esetleg ha megmondanád neki hogy "szívesen találkoznál vele a sulin kívül is."


Vagy nem is tudom mit tudnék neked mondani:(


Ja és nem szlovákia hanem FELVIDÉK!

2017. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

VÁRJ!

Előbb utóbb úgy is szakítanak és akkor Te ott leszel neki...💓👍

2017. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem jár senkivel
2017. dec. 6. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hamarkodd el a dolgot. Még nem ismered jól, építgessétek a kapcsolatot. Kell 1-2 hónap az egészhez.
2017. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérd meg a Mikulás után, de ne előtte. :D

Gáz lenne, ha véletlen nemet mondana és úgy kéne próbálni.

Vagy, ha igent mondana és egyfolyt. zavarba lennétek. :D

2017. dec. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#1 Úgy hívja, aminek akarja. Btw ha már kötekedni akarsz, a szlovákok 1918 óta élveznek bizonyos függetlenséget/autonómiát, nekünk meg kb. 1000 éve van egy saját államunk, ami mindig létezett valamilyen formában, és a szlovákok mégis előttünk állnak.



válasz...

Szerintem kedvel téged. Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok... De ne siesd el. Igazából nem tudom, hogy mit mondjak. Rengeteg fiú (köztük én is) már annak is örülne, ha bejönne egy olyan lánynak, ami valamilyen szinten neki is tetszik.

Becsüld meg magad, de nagyon!

2017. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm szépen a választ! :)
2017. dec. 9. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
légy őszinte és hajrá majd írj mi lett ...
2017. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Múltpénteken 15 tanuló elment Jósvafőra az Agteleki parkba vagy hova én is, és az a lány is ott voltunk. Mikor kifele mentünk a barlangnól, egy meredegebb helyről kellett lejönnünk, és nem voltak ott korlátok, a lány meg épp mögöttem volt, megfogta a vállam és úgy mentünk ki a barlanból
2017. dec. 12. 18:52
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma meg (kedden) nagyon szomorúnak nézett ki, asszem valaki a családjából németországba megy dolgozni vagy mi, szóval nagyon szomorú volt.

Holnap lesz megint próbánk most a Karácsonyra fogunk próbálni, csak az van hogy holnap nem megyek suliba, de gondoltam hogy a próbára elmegyek.

Tudtok tanácsot adni hogy hogyan "jelezzek" neki hogy belészerettem?

2017. dec. 12. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!