Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a fiú akibe szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiú akibe szerelmes vagyok nem ír vissza a messengeren? Többi lenn:

Figyelt kérdés
Szóval van 1 osztálytársam akibe szerelmes vagyok és lehet h ő is (mert pl:szokott nézni,beszélni velem ,néha érint) és nemrég ráirtam messengeren h szia , mit csinálsz ,látta az üzenetet , de nem ír vissza , és szégyellem magam mert írtam ra de nem válszolni,és mit tegyek? Adjatok tippeket pls !!!

2017. dec. 8. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nyugalom ifjúhölgy, sokszor én is miután olvasom el a leveleket sokszor csak később válaszolok.

Lehet, hogy épp nem ér rá vagy bármi más is lehet.

2017. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.kommentelő:

Hát jó de tegnap kb.5fele irtam neki ,6 fele látta és ma már 13:00 óra van . Már rég lehetett ideje válaszolni.ez jelent valamit?

2017. dec. 9. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Bunkó...írj rá hogy: "Visszaírni luxus?/Elvitte a cica a billentyűzetet?"

Sosem értem, hogy akinek nincs ideje válaszolni az minek nézi meg akkor az üzenetet. Arra se legyen akkor ideje. Én ilyet sose csinálok. Vagy ha véletlen megnéznem de nincs időm hosszan válaszolni, legalább annyit visszaírok, hogy "pill, később".

2017. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem leszar téged sajnos. Én akkor csinálok ilyet, mikor az illetővel a tököm televan, és degradál engem minden szava ! Mások is így lehetnek ezzel. Ha csak azért nem ír vissza, mert tervezget veled kapcsolatban, akkor is ír valamit.. bármit.. Szóval még egy próbát tegyél és írtógyorsan felejtsd el ha jót akarsz magadnak, mielött bele nem zúgsz komolyabban.. Időpocsékolás ha olyan valaki után hajtasz, aki nem vesz észre !!!
2018. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!