Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok olyan "trükköket",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan "trükköket", melyből lehet tudni, hogy egy lány szerelmes e belém? De úgy, hogy közben ő ne tudja meg, hogy nekem tetszik-messengeren

Figyelt kérdés

Ha igen, kérlek írjátok le, mind a ketten 14 évesek vagyunk, és ez egy messenger üzenet lenne, szóval nem olyat, hogy ha sokat néz felém, meg ilyenek...köszi!😊


F/14 L/14



2016. dec. 11. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak az életről tudok nyilatkozni, nem értem ezen mi olyan nehéz.. Nézz a lány szeméba és látod! NEkem eddig működött, ez olyan mint egy jó puska egy olyan dogánál, amire nem készültél :D

17f

2016. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy félévente tallkozunk, és nem egy városban lakunk😢
2016. dec. 11. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezed :(
2016. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele nézz a szemébe. Általában ez ugy szokott lenni hogy ha szerelmes, akkor kitágul a pupillája, ha nem akkor normális. Remélem tudtam segiteni.
2016. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
79%
Lehet, hogy már későn írok, de küldj neki egy szív matricát, vagy valami ilyesmit, és ha visszaküldi, akkor igen, ha meg látta, de nem ír vissza, akkor meg "bocs , nem ide", és kitörlöd a ciki elkerülése végett...Sok sikert hozzá!!!
2017. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!