Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek azért, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek azért, hogy az osztálytársam "úgy" tekintsen rám, és ne csak barátként? Többi lent

Figyelt kérdés

Van ez a fiú az osztályomban...11.-esek vagyunk, ami azt jelenti, hogy több mint 2 éve ismerjük egymást, mégis csak idén kezdtem máshogy tekinteni rá. Mostanában többet is beszélünk, mert sokszor együtt buszozunk, és napközben is éppen egyszerre van lyukas óránk többször egy héten, ilyenkor együtt tanulunk a könyvtárban.

Alapvetően elég nehezen mutatom ki az érzéseimet, mert rettegek az elutasítástól, nem is volt még sosem kapcsolatom. Eddig mindig a suli legmenőbb srácait "bálványoztam", akik pedig abszolút nem illettek hozzám...de most először más, mert ő is egy kicsit magának valóbb, és zárkózottabb, sok titok veszi körül. Még én is meglepődtem, hogy pont ő tetszett meg, ahogy kicsit jobban megismertem. Azon kapom magam, hogy csak rá gondolok folyamatosan és elképzelem, milyen jó lenne ha összejönnénk.

Rajta viszont nem látok jeleket, hogy hasonlóan tekintene rám, szerintem csak úgy gondol rám, mint egy lány osztálytársára, akivel kicsit többet beszélget mert úgy hozzák a mindennapok. De mikor erre gondolok azzal nyugtatom magam, hogy mivel kicsit zárkózottabb ő is, azért lehet, hogy nem látszik semmi.

Tudom, azt fogjátok írni, hogy kezdeményezzek, de ha elutasítana nem tudnék többet a szemébe nézni. Ha semmi jel sincs, akkor meg pláne nem kezdeményezhetek.

Milyen apróbb jelzések vannak, amikkel esetleg rábírhatnám, hogy másképp tekintsen rám?

Vagy felejtsem el az egészet? :(



2017. dec. 8. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ráparancsolni senkire sem hogy már most legyél belém szerelmes.

Igazából ha jól összebarátkozol vele akkor utána elmondhatod mit érzel iránta.

2017. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!