Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakivel hasonló?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiú vagyok.Van barátnőm (aki az osztály társam de 2 éve együtt vagyunk)szeretem,rendszeresen beszélünk,jól elvagyunk és ezt ő is viszonozza.

Na igen de itt jön a bibi.

Van egy másik lány aki szép,rendes de egyszerűen irritáló hosszabb távon.Szereti mutogatni a fehérneműét és a "női" idomait.Finoman szólva is nagyon pasit akar,állandóan arról beszél,fiúkkal veteti körbe magát (barátnőm,barátnője jóba van vele).

És az utóbbi 3-4 hónapban elég furán teszi (csak nekem) magát.

Ölelget,írogat,és "szerelmi" körleveleket küldözget.

De én udvariasan beszélgetek vele (Heti 1-2x).

Kb. egy hete rákérdeztem hogy ez jelent-e valamit...Azt mondta "csak barát".

Na de ezt nem akarom elhinni mert ezt csak velem csinálja,az én legjobb barátommal (az ők szülei jóba vannak) és elég sokat találkoznak a szüleik végett.

Mondtam neki hogy nem akarom meg hogy barátnőm is van.

De ugyan úgy folytatja.

Kérdeztem a barátnőmet azt mondta nem zavarja,mert bízik bennem (igazából mindig oda is adom neki a telefonom hogy nézze át hogy nem szoktam semmilyen félre érthető üzenetet küldeni).Mindig azt mondja hogy nem kell meg hogy elhiszi.(De azért néha átnézi :D)


Akkor itt kénék segítséget.

Mit tegyek?

Próbáltam beszélni a fejével "csak barátok" szöveget mondja mindig.

Nem is szimpatizálom...

Valami,bármit meghallgatok :/



2017. dec. 10. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megakar ölelni lökd el magadtól. Ha hozzád szól ne szólj hozzá nézd semmibe. Csak felfogja hoy mi a helyzet.
2017. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Basszus erre miért nem gondoltam :D

Köszi ment a zöld like :)

2017. dec. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!