Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt vélem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt vélem? Bolondítani akar? Mert sikerul neki

Figyelt kérdés
Nemrég melót váltottam, és egy elég nagy gépnél dolgozok! Ott a munkatársam tanított meg akivel jó barátok lettünk, túl jó barátok.... Jártunk ki kávézni, meg mindig hazavitt, ölelgetett, fogta a kezem, és lassan megszerettem.. De nagyon és utánna meg megtudtam hogy igazábol egy nő, egy lány!És nem tudom miért, de lassan eltávolodtam tőle, megijedtem... Most már van barátnője, de még mindig kacsintgat, vagy megérint amikor alkalma van, hivogat vagy ha találkozunk mindig mondja hogy ne menjek még, melóba is mindig figyel, hogy hova megyek, ha beszélek vele, mélyen belenéz a szemembe! Nem tudom mit érez, de én rájottem hogy szeretem, és apró jelekkel próbálom tudatni vele, amit észre is vett.

2017. dec. 12. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán értem amit írtál...
2017. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
72%

Mivaan?

Akkor most azt hitted hogy fiú..

De kiderült hogy lány?

Aztan megijedtel..

= Elbasztad

És rájöttél hogy szereted?

Normális vagy?

2018. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem értem, mi ez :/
2019. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!