Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar akkor ez most mi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar akkor ez most mi? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakitott velem a barátnőm!Na most azt tudni kell, hogy az ő legjobb barátnője az én legjobb barátom is...És hát elég őszinte barátság.Az exemmel 1 hónapja folyamatosan beszélgetünk mindig ő keres..Ki akad ha nem irok neki vissza és nagyon sokat skypeolunk..És nagyon teper, még mindig nagyon jól elvagyunk...Kiakad ha nem találkozunk...Vagy ha nem vele szeretnék beszélni..És újból össze akarna velem jönni...Na de viszon a legjobb barátnőmnek azt mondtha, hogy ő élvezi a singli életet és nem akar MOST tőlem semmit...Meg bejön neki más is...Akkor ez most igy mi...

2017. dec. 6. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szexeljetek egy keményet ha taliztok :)
2017. dec. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a kérdéseket nem itt kéne feltenned, hanem neki, egy személyes találkozó keretében. Jobb, ha tisztáztok mindent, és ha mindketten szeretnétek újrakezdeni, akkor hajrá! :)
2017. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:

Szerintem a csaj sem biztos abban amit akar.Valószínűleg azért mondta,hogy más tetszik neki,mert elakar felejteni...(bár így nehézkes) és csak jóban akar lenni veled.

De mondjuk lehet,hogy később akar veled összejönni,és csak idő kell neki.

2017. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!