Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nem tudok szarelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok szarelmes lenni, van ilyen?

Figyelt kérdés

Halihó ... na szóval kb 2 éve szerelmes voltam egy pasiba , toálisan bele voltam esve de sajnos egy

S*** fej volt elvoltunk de nem kellettem neki ... már 1 éve hogy nem táplálok iránta semmiféle érzelmeket, és azon gondolkodom , hogy miért nem jön valaki? Miért nem tudok szerelmes lenni? Nem tudom mi lehet a gond az osszes barátnőmnek van már komoly párkapcsolata nekem meg még sohasem volt ... 17 éves lány vagyok és sokak szerint már kellene hogy legyen valakim de egyszerűen nem vagyok szerelmes ... mit tegyek ? Kérlek mondjatok bármit ... 😉



2017. dec. 14. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Van amikor beleszeretsz valakibe , van amikor randizol valakivel de nem vagy bele szerelmes csak erdeklodsz iranta de szerelem lesz belole. Kitartas 16F
2017. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd lesz olyan aki tetszeni fog neked.
2017. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hihi koszi a valaszokat , hat remelem.. 😉
2017. dec. 14. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne siettesd a dolgot, mivel semmit nem segít. Csak feszült leszel, vagy depressziós. Vagy mindkettő.


Inkább lazíts, élvezd az életed, és koncentrálj arra, amiért te magad megküzdhetsz. Ne azt nézd, hogy hány embernek van párja, és ne azt nézd, mennyire komoly a kapcsolatuk (jegyzem meg, 17-18 éves korban még messze nincs igazán mély, "komoly" kapcsolat, legalábbis nagyon ritka). Ha erőlteted a dolgot, csak magaddal tolsz ki. Rengeteg időd van még párt találni, sokan még 20 éves koruk után is bőszen kísérleteznek.

2017. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azért nem tudsz szerelmes lenni, mert nem hiszel magadban. Hiába látod hogy mások összejönnek, stb., azaz a külvilágot nézve hihetőnek tűnhetne, hogy majd bejön neked is, viszont te a csalódásod után (a lelked mélyén) nem hiszel benne, hogy valóban rád is vár a szerelem, vagyis, hogy komolyan kellj valakinek.


Az csak tovább ront az önbecsüléseden, ha erőltetésből összejössz egy másik olyannal akinek nem számítasz. Járj sokat társaságba, haverkodj, akkor nagyobb az esélye hogy megtalál az aki most is épp olyat keres mint te.

2017. dec. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem tudod mire izgulsz... lehet pénzre: )
2017. dec. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat😀
2017. dec. 15. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Komoly érettebb pasit keress ne kisfiúkat.
2017. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!