Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy olyan csaj ölel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy olyan csaj ölel meg titeket, aki nem jön be különösebben, de nem is utáltok, az rosszul esik nektek?

Figyelt kérdés

Mindenki biztatott, hogy kezdeményezhetnek a lányok is, meg, ha nem csinálok semmit, akkor sose jön rá, hogy bejön nekem. Ma, mikor vége volt a napnak, köszöntem, hogy, szia, jó hétvégét, és átöleltem, de nem ölelt vissza és csak egy hellot mondott.

Nem tudom mit gondolhat most, de így utólag lehet, hülye ötlet volt.

Szerintetek?

Üdv.:egy aggódó 15/L



2017. dec. 15. 16:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Először ölelted meg? Lehet, hogy csak meglepődött
2017. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ölelés mindig jól esik :)

Szerintem meglepődött,hogy megölelted

2017. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem, de igazán körém fonhatta volna a karjait, átkaroltam és szinte meg sem állt.
2017. dec. 15. 16:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és igen, először, eddig csak szépeket mondtam neki, kedves voltam, gondoltam, most csinálok valami újat.:)
2017. dec. 15. 16:40
 5/11 Lililili16 ***** válasza:
100%

Szia

Nem tudhatom biztosra,de szerintem ez jól esik a fiúknak.Egyszer közösen néztünk filmet 2 barátnőmmel és 2 fiúval,az egyik nagyon tetszett nekem.Mellé is ültem és mivel telefonról néztünk muszáj volt nagyon közel ülni hozzá,kis idő múlva támadt egy olyan érzésem hogy úgy rádőlnék a vállára igy nem szóltam semmit csak megérintettem a karját és a vállára feküdtem,rámnézett de nem szólt egy szót sem nagyon jól esett, szép emlék :D

2017. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, és lett a dolognak folytatása?
2017. dec. 15. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul sosem esik egy ölelés. Kivéve, ha egy barnamedve adja, bár ott már teljesen mindegy, mit érez az ember..


Férfi szemmel egyébként én azt mondanám, nem számított rá. Várd ki a hétfőt, akkor kiderül, mi a helyzet. Azt meg ne gondold, hogy hülye ötlet volt, ugyanis ha nem próbálkozol, biztos a kudarc, míg ellenkező esetben legalább elméleti esélyed van.

2017. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lililili16 ***** válasza:
100%
Nem lett sajnos folytatás,elmondtam mit érzek,de elutasitott,ő csak barátként nézett rám
2017. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul esne, kepmutato!
2017. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mitől képmutató?

szeretem a srácot(lehet kicsit erős kifejezés, de mindenképpen bírom, meg bizsergek körülötte, röpködnek a pillangók...stb.)

2017. dec. 20. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!