Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lany miert cserebe fekudne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany miert cserebe fekudne le olyan fiuval, akit nem tart különösebben vonzónak, inkább csak átlagosnak?

Figyelt kérdés
Van olyan szituáció amikor benne lenne a szexben egy ilyen fiúval? Vagy valami laza pettingben.

2015. okt. 26. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
20.000 forintért mondjuk
2015. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem prostikra gondoltam
2015. okt. 26. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha érzelmileg is megfogod kicsit,- mondjuk szimpatikus vagy, vagy jó humorú stb. Vagy ő labilisabb, teszem azt magáról nem biztos az értékítélete. Vagy mondjuk őt is izgatja ez a fajta dolog, esetleg régen szexelt és kívánós - szóval mindezeknél- akkor a lány benne lenne. Csak nem beszélne róla szívesen senkinek. Vagy lehet megbánná. Vagy nem csinálná sokáig.

Szóval a lányok ilyenek.

2015. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én fordítva lennék benne a dologban.Szexuális kielégítést vállalok kevésbé szépnek mondott hölgyeknek.
2015. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátom. Nagyon kedves volt és figyelmes, és igazán szeretett. Jó volt vele lenni, de a szex mindig kényszer volt nekem. Az elején még elment, de utána hányingerem volt, ha arra gondoltam, hogy lefekszem vele. Ráadásul ő nagyon sokszor akarta csinálni. Szóval igen, a személyisége megfogott, ezért lefeküdtem vele elég sokszor, de soha többet nem mennék bele ilyesmibe. Ha nincs meg a vonzalom, akkor kínszenvedés a szex.

18l

2015. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nekem még pénz sem kellene, simán szexelnék bármilyen férfival csak legyen 30-as éveiben és egy kigyúrt gorilla. ^^;)
2015. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem nálam felülírt mindent. Amikor megisrtem a jelenlegi párom, akkor ő volt az az ember aki nem keltette fel a figyelmem a külsejével. Nem is játszott mint férfi, csak mint barát. Aztán ahogy egyre jobban ismertem meg, valahogy úgy szépült meg a szememben... és a végén a szépséghibáit is inkább imádni valónak találtam mint taszítónak. Fél év útján teljesen a rabja lettem. És az is vagyok a mai napig.
2015. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso respect!
2015. okt. 26. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Pénz, karrier. bármilyen előny. Mint általában a nők.
2015. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki valamiért cserébe fekszik le veled, az k€rvä! Hiába szépíted itt a dolgokat!
2015. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!