Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bátorítsam azt a fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bátorítsam azt a fiút, akinek tetszek és ő is nekem?

Figyelt kérdés
nem csinál olyan "szerelmes" mozdulatokat, de megragadja mindig az alkalmat, hogy bókoljon, meg ilyesmi.

2017. dec. 16. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyszer kellett bevallanom életembe egy fiúnak, hogy mi érzek. Na ebből derült ki, hogy nem kellek én annyira neki. Ő is hasonló volt.

Akinek annyira kellesz, az meg fog érte mindent tenni, hogy beszerezzen. Trust me! Ez így van!

Amúgy, amit tehetsz anélkül, hogy hülyét csinálsz magadból, hogyha bókol, próbálod, a legcukibb oldalad nyújtani és visszaigazolást adni arról, hogy amit éppen csinál, az neked nagyon jól van. ;)

2017. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uh hát köszönöm ^^. ja, és ugye nem rég csillaghullás volt és mondta hogy menjek át vele nézni, meg a szülinapját is velem akarta tölteni csak sajnos nekem fontos dolgom volt és nem mondhattam le :c korizni is hívott és megyek is. na de befogom, csak a felhők fölött járok épp :D
2017. dec. 16. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajaja :D Tudom milyen. Én is órákig tudtam mesélni erről a srácról! SZóval nyugodtan!


Ha hív az csak jó. Én talán ott csesztem el, h nekünk is volt egy ilyen időszakunk, de MINDIG visszautasítottam. De tényleg mindig! És így szerintem ez is hozzájátszott, hogy egy idő után nem keresett, de tényleg csak mindig vagy órám volt, vagy valami...pedig oda-vissza voltam érte.


Szval szerintem MENJ el vele és legyél nagyon cuki! :D

És sok sikert!

2017. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már meg is beszéltük hogy a héten sulin kívül is együtt leszünk. bírom amúgy hogy így dumálhatok, a barátnőim már unják hogy 2 hónapon keresztül róla beszélek :D eddig utáltam a hétfőt, most már várom, pedig tz-t írunk töriből és 3 esszét le kell adni. de legalább reggel megölelgethetem egy kicsit és láthatom :3
2017. dec. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!